Neden Red Switch ? Analog Ses Tuşlu Rampage Hydra R6

Merhaba arkadaşlar ben Emre Genç bu yazımda sizler için yeni mekanik klavyem Rampage Hydra R6’yı anlatan bir sunu hazırladım. Umarım beğenirsiniz…. Ayrıca kanalıma ABONE OLARAK ve videom için BEĞEN BUTONUNA BASARAK bana destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ederim

KLAVYE VE RED SWITCH BENİ ÇOK ETKİLEDİ

Evet arkadaşlar çok doğru red switchin basım hissiyatı ile klavyenin malzeme kalitesi bir araya gelmekle kalmamış üzerine birde rgb aydınlatmaya entegre edilen birbirinden güzel efektler ve tüm bunlar yetmez gibi birde ŞAHSİ olarak en çok kullandığım şey olan analog ses tuşunu eklemişler.

Arkadaşlar ses sistemlerine ve kulaklıklara özelliklede sese yüksek ilgi duyan birisi olarak takdir edersiniz ki ses ile çok haşır neşirim. Bu noktada sağ kolum diyebileceğim analog ses tuşu mükemmel bir iş çıkarıyor. Ayrıca bu tuş sadece işleviyle değil aynı zamanda malzeme kalitesiyle ve dönüş hissiyatıylada beni etkilemeyi başardı. Dilerseniz aşağıdan videoyu izleyerek heyecanımızı atalım daha sonra da klavyemizde eksi ve artılar neler bunlara hep birlikte göz atalım. En sonda ise sizlere güvenilir bir linkten satın almak için bir bağlantı bırakayım.

RAMPAGE HYDRA R6 FULL COLOR RGB

KLAVYENİN ARTILARI

  • MALZEME VE GÖVDE KALİTESİ: Evet ürün malzeme kalitesi ve sağlam hissiyatıyla oldukça başarı. Oyunlarda ve editte birçokkez çileden çıkmam konusunda el altında stres atacak bir kum torbası bulunması güzel 🙂 Ama siz yinede sakin olun, zaten ben sizler için drop testten hem videoda hemde normal yaşantımda geçirdim.
  • ANALOG SES TUŞU: Diğer bir söylemle manuel el ile çevirmeli ses tuşu yazımın girişinde de bahsettiğim gibi tam anlamıyla mükemmel.
  • RED SWITCH: Red switch şahsi görüşüme göre bu klavyede çok güzel bir uyum sağlıyor. Tabi şimdik ne yani farklı renkte switch olsa bozuk mu olcak diyenler olacaktır. Hayır arkadaşlar bahsettiğim olay klavyenin o yumuşak ve ferah görünümüne yumuşak hisli ve yormayan sade ve asil bir basım hissiyatının eşlik etmesi.
  • RGB AYDINLATMA GÜCÜ: RGB aydınlatmayı bu fiyat segmentinde bir üründe artı haneye yazmıyorum bile çünkü zaten olmak zorunda. Ancak burda ekleyeceğim şey aydınlatmanın gücü oluyor. Aydınlatma bu klavyede işten kaytarmıyor 🙂

KLAVYENİN EKSİLERİ

  • MULTİMEDYA KISAYOL TUŞU: Evet (KENDİ AÇIMDAN SON DERECE ÜZÜCÜ) böylesine mükemmel bir klavyede özellikle benim gibi ses fetişi olan insanların elinin altındaki o analog ses kontrol tuşuna müzik durdurma, devam ettirme, önceki ve sonraki butonları eşlik etseydi tadından yenmez hatta gece yatarken kasadan söküp koynunuza alıp yatılası olabilirdi dersem abartmış olmam heralde 🙂
  • FİYAT: Evet ürünün etiketine baktığımızda ne yazık ki herkes için kolayca ulaşılabilir bir pozisyonda değil.

SONUÇ

Bu Klavyeyi ben EMRE GENÇ olarak rahatlıkla tavsiye ediyorum.

SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BURAYA TIKLASINLAR

EMRE GENÇ

YouTuber, Admin

Neden Red Switch ? Analog Ses Tuşlu Rampage Hydra R6” için 943 yorum