Instagram ”Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu” Hatası Çözümü

Merhaba arkadaşlar ben Emre bu videomda sizler için Instagram’ın ”Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu” hatasını nasıl fixleyebileceğinizi anlatan bir video hazırladım. Umarım beğenirsiniz…. Videom için Beğen butonuna dokunursanız beni mutlu edersiniz ve ABONE OL’arak yeni videolardan haberdar olabilir ve bana DESTEK OL’abilirsiniz.

ÇÖZÜME BAŞLAYALIM

Arkadaşlar sizlerinde bildiği üzere Instagram kullanıcılarından son günlerde yoğun bir şekilde ”üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası ile hesaplarına girişte bir sorun yaşadıklarını belirten şikayetler gelmeye başladı. Bugünkü yazımızda ise elimizden geldiğince bu sorunun üstesinden gelmeye çalışacağız. Ancak baştan belirtmem gerekir: Ben bu 2 yöntemi test ederek sizlere sundum ve zaten videoda da izlediğiniz üzere bunlar apaçık ortada beliriyorlar. Ancak yinede bazı arkadaşlar yorumlarda bana sitem ederek olmadığını belirtmişti.

Bu yöntemler bazı kullancılarda sorunu çözebiliyorken bazı arkadaşlarda maalesef sorunu çözemiyor. Bunu göze alarak işlemleri uygulamaya geçerseniz sizler için daha sağlıklı sonuçlar olabileceğini düşünüyorum. Aksi takdirde bir taraf sevinirken bir taraf üzülebilir. Burada paylaşılan yöntemlerin kesin bir garantisi olmasada çoğu kişisinin yarasını sarabilmiştir.

İşine yarayan birçok kullanıcı gibi sizinde işinize yaraması sonucunda çok sevineceğimi belirtmek isterim.

ŞİMDİ HEP BİRLİKTE VİDEOMUZU İZLEYELİM

Arkadaşlar buradaki yöntem bir çok kullanıcıda işe yaramıştır. Ancak bir kısımda işe yaramadığını duyduktan bir süre sonra bir arkadaşım telefonunu bana getirerek instagramına giriş yapamadığını belirtti ve bende bunun üzerine bu yöntemi denedim ve onda bir sonuç vermediğini gördüm. Bu noktadan sonra bende yeni bir yöntem geliştirdim ve hemen aşağıdaki 2. yöntemi uygulayarak başarıya ulaştım. Daha sonra hemen bunuda videoya aldım ve sizlerle paylaştım. Bu noktada her ne kadar 2. yöntem diye bahsetsemde video içinde aslında yöntemin 1 tane olmadığını ve ek seçenekler sunduğumu da göreceksiniz.

Umuyorum ki sorununuz ilk evrede çözüme kavuşmuştur, böyle birşey mümkün olmadıysa 2. evreye geçelim ve hemen aşağıdan videomuzu izleyerek çözüme kavuşmayı hedefleyelim.

Bu yönteme geçmeden önce sorunun cihazdan mı yoksa hesaptan mı kaynaklı olduğunu kontrol etmelisiniz. Kontrolü şu şekilde sağlamak gerekir:

  • Hesabınıza farklı bir cihazdan giriş yapmalısınız.
  • Sorun yaşadığınız cihazdan başka bir hesaba erişmeyi denemelisiniz.

Bu testler sonucunda sorunun 1. denemede cihazınızdan kaynaklı olduğunu 2. denemede ise hesabınızdan kaynaklı olduğunu tespit etmeniz halinde bu yöntemin başarılı olma yüzdesinin daha ağır bastığını bilmeniz gerekir.

BUYRUN BU YÖNTEMİ DE DENEYELİM

Evet arkadaşlar bu yöntemide denediğimize göre sonucu yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayalım.

EMRE GENÇ

YouTuber, Admin

Instagram ”Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu” Hatası Çözümü” için 265 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.