Eski Fakat Hala Oynanabilirliğini Sürdüren 5 Oyun

Selamlar bu yazımızda sizlerle birlikte eski olmasına rağmen hala size keyif veren ve karantinada vakit geçirebilmenizi sağlayacak 5 oyundan bahsedeceğim. İsterseniz yazımıza geçelim.

1- Grand Theft Auto : Vice City

Grand Theft Auto : Vice City Rockstar Games tarafından 22 Ekim 2002 tarihinde piyasaya sürülmüş bir açık dünya oyunudur. Grand Theft Auto : Vice City çıktığı yıllarda çoğu oyuncu tarafından beğenilmiş ve günümüzde hala sevilmektedir. Oyun gayet güzel bir senaryoya sahiptir. Oyunu satın almak isterseniz BU ADRESE TIKLAYIP satın alabilirsiniz.

2- Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 İnfinity Ward tarafından 25 Ekim 2005 tarihinde piyasaya sürülmüş 2. Dünya Savaşı temalı FPS türünde gayet güzel bir FPS oyunudur. Call Of Duty hayranlarının bile hala hayranlıkla oynadığı nadir Call Of Duty oyunudur. Oyunun hikayesi 3 cephede geçmektedir. Senaryonun yanı sıra oyunun bir çevrimiçi oyunculu sekmesi de bulunmaktadır. Oyunu satın almak isterseniz BU ADRESE TIKLAYIP satın alabilirsiniz.

3- Mount And Blade : Warband

Mount And Blade : Warband Türk Firması olan TaleWords tarafından 30 Mart 2010 tarihinde piyasaya sürülmüş olan orta çağ temalı RPG türünün en iyi örneklerinden biridir. Şuan bile hala açıp başında saatler geçirebileceğiniz nadir oyunlardandır. Hikayesi aslında yok oyunun asıl amacı kale, şehir gibi yerleri fethedip kendi krallığınızı oluşturmaktır. Oyunu satın almak isterseniz BU ADRESE TIKLAYIP satın alabilirsiniz.

4- Counter Strike 1.6

Bu listemizde bir efsane oyuna yer vermezsek ayıp olurdu. Counter Strike 1.6 tam versiyon olarak Valve tarafından 8 Ekim 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyunda şuan Valve sunucusu bulunmamaktadır. Oyunda topluluk sunucularına girip zevkle oyununuzun keyfini sürebilirsiniz. Oyunu satın almak isterseniz BU ADRESE TIKLAYIP satın alabilirsiniz.

5- Assassin’s Creed II

Assassin’s Creed II Ubisoft Montreal tarafından 17 Kasım 2009 da piyasaya sürülmüştür. Oyunun hikayesi ve oynanışı gayet başarılıdır. Oyunun asıl amacı gizliliktir. Şuanda bile oyuna girip zevkle oynayabilirsiniz. Assassin’s Creed II çoğu oyunsever tarafından serinin en iyi oyunu olarak görülmektedir. Oyunu satın almak isterseniz BU ADRESE TIKLAYIP satın alabilirsiniz.

Eski Fakat Hala Oynanabilirliğini Sürdüren 5 Oyun” için 2.128 yorum